Romana
Banner Eurojet

EUROJET a participat la PACK EXPO

Eurojet a prezentat la Pack Expo, târg desfășurat la Romexpo, mașinile germane care marchează România.În calitate de distribuitor oficial al mărcii germane EBS de imprimante industriale, Eurojet le oferă clienților imprimantă de rezervă, la cerere. Astfel ca producția acestora să nu aibă pauze.

Eurojet oferă echipamente de marcaj de înaltă performanță, adaptabile condițiilor de producție specifice mediului industrial (umiditate, condens sau temperaturi variabile), cu o interfață prietenoasă pentru utilizatori.  Echipamentele noastre pot fi folosite pentru diferite tipuri și dimensiuni de produse și pentru diverse materiale (lemn, plastic, metal etc.).

În cadrul Pack Expo am avut șansa de a ne întâlni cu cei care sunt deja clienții noștri, dar ne-am  bucurat și de interesul altor întreprinzători români. Totodată, am realizat demonstrații de funcționare cu echipamentele noastre.

Eurojet - calitatea care se imprimă!


Toate noutatile